V ordinaci využíváme moderní diagnostické postupy

Naše ordinace je vybavena těmito přístroji:

CUBE - S

(měření CRP, INR, FOB, Mikroalbumin )

CRP

Je jednoduché stanovení jednoho ze zánětlivých parametrů. Test pomůže rozlišit, zda se jedná o virózu nebo bakteriální zánět, který je pak nutné léčit antibiotiky.

 

INR

Měření se provádí u pacientů, kteří musí užívat léky na ředění krve (Warfarin). Nejčastějším důvodem jsou srdeční problémy (kardiostimulátor, nepravidelnosti rytmu, stavy po operacích srdečních chlopní, atd.), stavy po trombózách, emboliích, stavy po velkých operacích kloubů a další.

FOB

Jedná se o screeningové vyšetření k časné diagnóze a prevenci nádorů tlustého střeva a konečníku.

Mikroalbumin

Mikroalbumin test je test na zjištění velmi malé hladiny krevní bílkoviny v moči. Používá se k zachycení časné známky poškození ledvin, u lidí, kteří mají riziko onemocnění ledvin. Jedná se zejména o pacienty s diabetem typu 1 a 2 nebo s vysokým krevním tlakem.

 

Všechny uvedené odběry včetně vyhodnocení provádíme přímo v ordinaci. Výsledek se dozví pacient ihned.

EKG iE10

EKG vyšetření je jednoduchá nebolestivá metoda, která pomáhá v diagnostice mnohých srdečních chorob a také nejobávanějšího akutního infarktu.

Močový analyzátor LAURA® Smart

Automatický analyzátor moči umožňuje přesně vyšetřit chemický rozbor moči během několika desítek vteřin.

Oscar 2 - Tlakový Holter

je lékařský přístroj sloužící k zaznamenání aktivity srdce po dobu 24 či 48 hodin. Na rozdíl od EKG, které zaznamenává srdeční aktivitu jen v době vyšetření, jsou tak k dispozici i údaje v době zvýšené tělesné aktivity pacienta.

Spirometrie Medikro Duo

Spirometrie je vyšetření, při kterém lékař zjišťuje funkci pacientových plic. Zaznamená pacientovo dýchání a testuje schopnost pacientových plic nadechnout a vydechnout. Vyšetření se provádí při respiračních potížích, pocitech dušnosti, dlouhodobějším kašli, před operacemi hrudníku a při sledování účinnosti léčby nemocí plic.

Glukometr Optium Neo

Glukometr je přístroj určený k měření glykémie neboli krevního cukru v krvi.

Prstový pulzní oxymetr

Pulzní oxymetr objektivizuje množství kyslíku ve tkáních.

Naše další vybavení:

Profesionální ambulantní tlakoměr OMNIPRAX,  Q-labs přístroj na měření PT-INR, otoskop, diagnostická svítilna, infuzní stojan, bezkontaktní čelní teploměr.

Chcete se objednat nebo zaregistrovat? Zabere Vám to jen pár vteřin.

Scroll to top