Poskytujeme kvalitní léčebně-preventivní péči, nabízíme pracovně-lékařské služby

Poskytovaná péče

Nezaměřujeme se pouze na diagnostiku a léčbu v rozsahu primární péče, ale dále nabízíme dispenzární péči při chronických onemocněních, včetně arteriální hypertenze, diabetu 2. typu a poruch metabolismu, první pomoc u akutních stavů, včetně zajištění další odborné péče, očkování povinné i nadstandardní, včetně zajištění očkovacích látek a preventivní prohlídky základní i nadstandardní. Vzhledem k trvajícímu působení lékaře na chirurgickém oddělení a jeho pracovním mnohaletým zkušenostem v oboru chirurgie poskytujeme v naší ordinaci i malé chirurgické výkony pro naše pacienty ve smyslu převazů ran, sutur ran, excizí, incizí či jiných ambulantních chirurgických výkonů. Samozřejmostí jsou v naší ordinaci on-line služby včetně on-line registrace, on-line objednávání pacientů a jiné. V naší ordinaci se snažíme využívat nejnovější lékařské poznatky a nejmodernější dostupné diagnostické metody.

Preventivní program

Prevence je nedílnou součástí péče o zdraví. I když se cítíte zdraví, neměli byste zapomínat na preventivní prohlídky, které mohou odhalit závažná onemocnění ve stadiu, kdy jsou léčitelná. Přečtěte si v našem harmonogramu péče, na jaké bezplatné preventivní prohlídky máte nárok. Zákonnou normou, která tuto oblast zdravotní péče upravuje, je vyhláška č. 70/2012 Sb., o preventivních prohlídkách.

Očkování

Očkování (též vakcinace) je lékařský zákrok, při kterém se zdravý organismus záměrně setká s méně nebezpečným mikrobem nebo jeho fragmentem. Imunitní systém se naučí rozpoznávat příslušné antigeny a tím budete chráněni před nákazou nebo alespoň před vážným průběhem onemocnění v případě, že se setkáte s původcem onemocnění.

Smluvní zdravotní pojišťovny

Všeobecná zdravotní pojišťovna

111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

Vojenská zdravotní pojišťovna

201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra

211 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

Česká průmyslová pojišťovna

205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna

207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví

209 Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

213 Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Ceník ke stažení

Chcete se objednat nebo zaregistrovat? Zabere Vám to jen pár vteřin.

Scroll to top